Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394
Info - Obuwie sportowe buty - Sportowe-Obuwie.eu

Obuwie sportowe

O butach sportowych wiemy naprawdę dużo, ponieważ od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż markowego obuwia sportowego. Proponujemy w swojej ofercie obuwie na niemal każdy rodzaj aktywności oraz wiele modeli obuwia lifestyle'owego, a wszystko to w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu fasonach.

obuwie sportowe nike

Gwarantujemy 100% oryginalność marek NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów dla naszych Klientów, a do tego – i chcemy to mocno podkreślić – w najniższych cenach.

buty męskie nike

Wszystkie oferowane przez nas modele obuwia sportowego wykonane są z najlepszych materiałów. Niezależnie od ich przeznaczenia – do uprawiania sportu, biegania, chodzenia po górach czy noszenia na co dzień – buty markowe cechuje większa trwałość, dużo lepsza jakość i precyzja wykonania.

buty męskie adidas

Naszym atutem jest nie tylko najwyższa jakość produktów i dostępność szerokiego asortymentu obuwia z najnowszych kolekcji butów sportowych, lecz także szybka realizacja zakupów.

tanie buty lacoste

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży obuwniczej wiemy, jak zaspokoić oczekiwania naszych Klientów. Wiemy wszystko o aktualnych trendach, modnych kolorach i najnowocześniejszych technologiach, co najlepiej widać patrząc na naszą ofertę butów sportowych.

obuwie sportowe

Niezależnie od przeznaczenia naszego obuwia, ich wspólnym mianownikiem jest 100% oryginalność, jakość i precyzja wykonania oraz – chcemy to mocno podkreślić – dobra cena.

tanie buty crocs

Info

AdiPRENE

System 3D Cushion AdiPRENE

System amortyzacji AdiPRENE znajduje się na całej podeszwie buta dając większe uczucie miękkości podczas użytkowania, każdy z elementów działa osobno zapewniając niezależną pracę systemu.

Elastyczny materiał zapewniający amortyzację podczas zderzenia buta z podłożem zapewnia:

 • Czucie miękkości na całej podeszwie
 • Zmniejsza ryzyko wystąpienia urazów związanych z niewłaściwą amortyzacją
 • Zwiększa komfort użytkowania

AdiPRENE+

System 3D Cushion AdiPRENE+

Sprężysty materiał znajdujący się w przedniej części buta umożliwiający lepsze wybicie i nadający większą dynamikę kolejnemu krokowi:

 • Wspomaga naturalny ruch stopy
 • Umożliwia lepsze wybicie
 • Minimalizuje ryzyko kontuzji przedniej części stopy

AdiWEAR

System AdiWEAR

Nadzwyczajnie trwała, nie pozostawiająca śladów (non-marking) odmiana gumy, wykorzystywana głównie jako uzupełnienie podeszwy zewnętrznej, chroni podeszwę przed ścieraniem oraz nadmiernym zużyciem.

System AdiWEAR zapewnia:

 • Odpowiednią przyczepność buta
 • Elastyczność buta
 • Wagę buta

BOUNCE A3 Structure

System BOUNCE A3 Structure

Dzięki elastycznym, trwałym i odpornym na wpływy temperatury materiałom oraz unikalnej geometrii, każdy z elementów systemu zapewnia optymalną amortyzację, stabilizację i wspomaga płynny ruch stopy począwszy o momentu zetknięcia stopy z podłożem aż po wybicie. Podeszwa zewnętrzna jest w całości wykonana z TPU (termoplastyczny poliuretan), dzięki czemu jest odporna na wahania temperatury (zachowuje swoje właściwości na niezmiennym poziomie od plusowych po minusowe temperatury). Poszczególne elementy współpracują ze sobą zapewniając dodatkową stabilność oraz ochronę.

System BOUNCE A3:

 • Minimalizuje siłę uderzenia w momencie uderzenia piętą o podłoże
 • Kontroluje ruch stopy
 • Wspiera środkową cześć stopy

Adidas Drainage System

A.D.S - (Adidas Drainage System)

Jest to system drenażu w podeszwie środkowej. Specjalnie ukształtowana perforacja w podeszwie środkowej umożliwia szybkie i dokładne odprowadzenie wody z wnętrza obuwia w mokrych, deszczowych warunkach.

Tanie obuwie sportowe

Markowe obuwie sportowe to element stylu życia - nowoczesnego, aktywnego, pełnego wyzwań. Od kilkunastu lat jesteśmy jego częścią z naszą bogatą ofertą butów sportowych znanych światowych producentów. Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż obuwia renomowanych marek - NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Oryginalność, jakość, komfort, styl to tylko niektóre cechy butów sportowych, które oferujemy w naszym sklepie. Nie bez znaczenia jest ich cena – i tu możemy zapewnić, że jest ona naprawdę konkurencyjna.

Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzamy nasz asortyment, proponujemy nowe, unikalne kolekcje, wszystko po to, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego według indywidualnych oczekiwań i preferencji.

Sklep internetowy EGO-SPORT


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_feed/helper.php on line 46

Sklep EGO SPORT na ALLEGRO


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_feed/helper.php on line 46