Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394
Buty dla dziecka - Obuwie sportowe buty - Sportowe-Obuwie.eu

Obuwie sportowe

O butach sportowych wiemy naprawdę dużo, ponieważ od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż markowego obuwia sportowego. Proponujemy w swojej ofercie obuwie na niemal każdy rodzaj aktywności oraz wiele modeli obuwia lifestyle'owego, a wszystko to w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu fasonach.

obuwie sportowe nike

Gwarantujemy 100% oryginalność marek NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów dla naszych Klientów, a do tego – i chcemy to mocno podkreślić – w najniższych cenach.

buty męskie nike

Wszystkie oferowane przez nas modele obuwia sportowego wykonane są z najlepszych materiałów. Niezależnie od ich przeznaczenia – do uprawiania sportu, biegania, chodzenia po górach czy noszenia na co dzień – buty markowe cechuje większa trwałość, dużo lepsza jakość i precyzja wykonania.

buty męskie adidas

Naszym atutem jest nie tylko najwyższa jakość produktów i dostępność szerokiego asortymentu obuwia z najnowszych kolekcji butów sportowych, lecz także szybka realizacja zakupów.

tanie buty lacoste

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży obuwniczej wiemy, jak zaspokoić oczekiwania naszych Klientów. Wiemy wszystko o aktualnych trendach, modnych kolorach i najnowocześniejszych technologiach, co najlepiej widać patrząc na naszą ofertę butów sportowych.

obuwie sportowe

Niezależnie od przeznaczenia naszego obuwia, ich wspólnym mianownikiem jest 100% oryginalność, jakość i precyzja wykonania oraz – chcemy to mocno podkreślić – dobra cena.

tanie buty crocs

Buty sportowe dla dzieci

Zakup obuwia dla dziecka

Istnieje kilka ważnych porad na ten temat, których należy przestrzegać, aby wybrać idealne buty sportowe dla dziecka:

  • Rozmiar. Planując zakupy dzieckiem wybierzcie odpowiednią porę, wtedy gdy dziecko jest najmniej zmęczone. W sklepach często spotyka się odpowiednie przyrządy do mierzenia długości i szerokości stopy. Jeżeli sprzedawca nie posiada takiego przyrządu, wystarczy zwykły metr krawiecki. Zmierz dziecku długość stopy oraz jej szerokość, to pomoże wybrać odpowiedni rozmiar. Nigdy nie kupuj butów "na wyrost", ani też nie zakładaj dziecku butów po kimś, np. po starszym rodzeństwie.
  • Materiał. Wybierz buty, które pozwolą oddychać stopie. Zwróć uwagę na to, by materiał, z którego są wykonane można było łatwo wyczyścić; zdecydowanie ułatwi to utrzymanie higieny w bucie i zachowanie jego pierowtnego wyglądu.
  • Cholewka. Buty dla malucha nie koniecznie muszą sięgać za kostkę. Najważniejsze jest to aby nie krępowały ruchów stopy, czy też nie utrudniały kucania czy wstawania. Pamiętaj jednak, aby zapiętek  był dosyć sztywny.
  • Podeszwa. But dla dziecka nie może być zbyt sztywny. Najlepiej to sprawdzić zginając but, jeżeli podeszwa jest odpowiednia, but powinien się zgiąć w jednej trzeciej długości od czubka. Podeszwa musi być elastyczna i sprężysta, oczywiście nie może być zbyt gruba, aby dziecko mogło czuć podłoże. Pamiętaj również o wadze buta, nie mogą być ciężkie!
  • Wiązanie. Zdecydowanie wybierz buty wiązane, gdyż bez problemu można taki but dopasować do stopy. Nigdy nie patrz na to, że dziecko samo nie potrafi wiązać butów. But musi idealnie pasować do stopy, w przeciwnym razie może to grozić wadami postawy.
  • Podeszwa wewnętrzna. Sprawdź wewnętrzną podeszwę, tak zwaną wkładkę. Najlepsze są te profilowane, gdyż wtedy masz pewność, że stopa dziecka będzie układała się idealnie.

Pozwól dziecku pobiegać w butach po sklepie i zaobserwuj jak się w nich porusza. Jeżeli biega swobodnie i nie zwraca uwagi na buty, oznacza to, że buty są odpowiednie. Jeśli natomiast porusza się nienaturalnie, poproś o inny model. Wiadomo, że dziecko rośnie "jak na drożdżach", dlatego też co kilka tygodni sprawdzaj czy bucik nie stał się zbyt ciasny. Może doprowadzić to do deformacji stopy dziecka.

Tanie obuwie sportowe

Markowe obuwie sportowe to element stylu życia - nowoczesnego, aktywnego, pełnego wyzwań. Od kilkunastu lat jesteśmy jego częścią z naszą bogatą ofertą butów sportowych znanych światowych producentów. Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż obuwia renomowanych marek - NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Oryginalność, jakość, komfort, styl to tylko niektóre cechy butów sportowych, które oferujemy w naszym sklepie. Nie bez znaczenia jest ich cena – i tu możemy zapewnić, że jest ona naprawdę konkurencyjna.

Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzamy nasz asortyment, proponujemy nowe, unikalne kolekcje, wszystko po to, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego według indywidualnych oczekiwań i preferencji.

Sklep internetowy EGO-SPORT


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_feed/helper.php on line 46

Sklep EGO SPORT na ALLEGRO


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_feed/helper.php on line 46