Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394
Konserwacja obuwia - Obuwie sportowe buty - Sportowe-Obuwie.eu

Obuwie sportowe

O butach sportowych wiemy naprawdę dużo, ponieważ od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż markowego obuwia sportowego. Proponujemy w swojej ofercie obuwie na niemal każdy rodzaj aktywności oraz wiele modeli obuwia lifestyle'owego, a wszystko to w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu fasonach.

obuwie sportowe nike

Gwarantujemy 100% oryginalność marek NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów dla naszych Klientów, a do tego – i chcemy to mocno podkreślić – w najniższych cenach.

buty męskie nike

Wszystkie oferowane przez nas modele obuwia sportowego wykonane są z najlepszych materiałów. Niezależnie od ich przeznaczenia – do uprawiania sportu, biegania, chodzenia po górach czy noszenia na co dzień – buty markowe cechuje większa trwałość, dużo lepsza jakość i precyzja wykonania.

buty męskie adidas

Naszym atutem jest nie tylko najwyższa jakość produktów i dostępność szerokiego asortymentu obuwia z najnowszych kolekcji butów sportowych, lecz także szybka realizacja zakupów.

tanie buty lacoste

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży obuwniczej wiemy, jak zaspokoić oczekiwania naszych Klientów. Wiemy wszystko o aktualnych trendach, modnych kolorach i najnowocześniejszych technologiach, co najlepiej widać patrząc na naszą ofertę butów sportowych.

obuwie sportowe

Niezależnie od przeznaczenia naszego obuwia, ich wspólnym mianownikiem jest 100% oryginalność, jakość i precyzja wykonania oraz – chcemy to mocno podkreślić – dobra cena.

tanie buty crocs

Konstrukcja buta

Konstrukcja buta sportowego

  • Najbardziej widoczną częścią buta jest część górna, czyli wierzch. Górna część buta ma za zadanie dobrze opiąć stopę, dociskać ją do części podeszwowej i chronić przed urazami mechanicznymi lub niską temperaturą. Powinna również stopę wentylować, czyli „oddychać”, odprowadzając wilgoć parującą ze stopy i nie dopuścić do jej skraplania wewnątrz buta.
  • Piętka, czyli twarda, tylna część buta - jest zmiękczona na górze w celu ochrony kostki i ścięgna Achillesa. Jej zadaniem jest stabilizacja stopy i zapobieganie ruchom poprzecznym oraz przekazywanie energii uderzenia o ziemię do podeszwy.
  • Wkładka jest swoistym łącznikiem między człowiekiem i przedmiotem i dlatego jest istotnym elementem buta. Jeżeli używa się wkładek ortopedycznych należy włożyć je pod spód, w razie potrzeby kupić but o pół numeru większy.
  • Podeszwa odpowiada w większości za komfort chodzenia czy biegania i musi być bezwzględnie dopasowana do nawierzchni, na której będziemy but używać. Musi posiadać odpowiednią grubość i ciężar. W obuwiu sportowym bardzo często występuje jeszcze część zwana podeszwą wewnętrzną lub śródpodeszwą, która w zależności od modelu może posiadać mniej lub bardziej zaawansowane technologie mające na celu dodanie obuwiu sprężystości i/lub amortyzowanie podczas uderzenia stopy o podłoże.

Tanie obuwie sportowe

Markowe obuwie sportowe to element stylu życia - nowoczesnego, aktywnego, pełnego wyzwań. Od kilkunastu lat jesteśmy jego częścią z naszą bogatą ofertą butów sportowych znanych światowych producentów. Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż obuwia renomowanych marek - NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Oryginalność, jakość, komfort, styl to tylko niektóre cechy butów sportowych, które oferujemy w naszym sklepie. Nie bez znaczenia jest ich cena – i tu możemy zapewnić, że jest ona naprawdę konkurencyjna.

Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzamy nasz asortyment, proponujemy nowe, unikalne kolekcje, wszystko po to, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego według indywidualnych oczekiwań i preferencji.

Sklep internetowy EGO-SPORT


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_feed/helper.php on line 46

Sklep EGO SPORT na ALLEGRO


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_feed/helper.php on line 46