Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394
Buty Converse - Obuwie sportowe buty - Sportowe-Obuwie.eu

Obuwie sportowe

O butach sportowych wiemy naprawdę dużo, ponieważ od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż markowego obuwia sportowego. Proponujemy w swojej ofercie obuwie na niemal każdy rodzaj aktywności oraz wiele modeli obuwia lifestyle'owego, a wszystko to w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu fasonach.

obuwie sportowe nike

Gwarantujemy 100% oryginalność marek NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów dla naszych Klientów, a do tego – i chcemy to mocno podkreślić – w najniższych cenach.

buty męskie nike

Wszystkie oferowane przez nas modele obuwia sportowego wykonane są z najlepszych materiałów. Niezależnie od ich przeznaczenia – do uprawiania sportu, biegania, chodzenia po górach czy noszenia na co dzień – buty markowe cechuje większa trwałość, dużo lepsza jakość i precyzja wykonania.

buty męskie adidas

Naszym atutem jest nie tylko najwyższa jakość produktów i dostępność szerokiego asortymentu obuwia z najnowszych kolekcji butów sportowych, lecz także szybka realizacja zakupów.

tanie buty lacoste

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży obuwniczej wiemy, jak zaspokoić oczekiwania naszych Klientów. Wiemy wszystko o aktualnych trendach, modnych kolorach i najnowocześniejszych technologiach, co najlepiej widać patrząc na naszą ofertę butów sportowych.

obuwie sportowe

Niezależnie od przeznaczenia naszego obuwia, ich wspólnym mianownikiem jest 100% oryginalność, jakość i precyzja wykonania oraz – chcemy to mocno podkreślić – dobra cena.

tanie buty crocs

CONVERSE

Historia marki Converse sięga roku 1908. Jej twórcą jest Marquis Mills Converse. Firma nosiła nazwę The Converse Rubber Company i miała produkować opony samochodowe. Taki profil przetrwał tylko rok i rozpoczęto produkcję butów na gumowej podeszwie, z przeznaczeniem do gry w koszykówkę.

Natomiast historia obuwia Converse All Star zaczyna się w 1917 roku, jednak lata świetności tego modelu przypadają na okres kariery Chuck'a Taylora. Taylor był nimi zafascynowany, to dzięki jego uwagom wprowadzono kilka zmian, tak istotnych, że model ochrzczono jego imieniem. Jedną z najistotniejszych była zmiana bieżnika podeszwy, która polepszyła przyczepność. Chuck był związany do tego stopnia z tym modelem, że w roku 2006 została wypuszczona jego biografia pod tytułem: "Chuck Taylor, All Star: The True Story of the Man Behind the Most Famuse Athletic Shoes in History" (Chuck Taylor, All Star: Prawdziwa historia człowieka na tle najpopularniejszych sportowych butów w historii).

Najbardziej popularnym kolorem w jakim były sprzedawane był kolor czarny. Z czasem klienci domagali się poszerzenia gamy kolorystycznej. Po 1966 r. pojawiło się więcej wersji kolorystycznych i materiałowych, między innymi  ze skóry, zamszu, winylu, jeansu czy konopi. Niektóre wersje były wyposażone w gumę przytrzymującą język zamiast sznurówek.

W latach 50-tych Converse zaczęły przenikać do subkultur. Jedną z pierwszych była rockabilly - wczesny rock-and-roll'owy styl. W latach 70-tych zdobyły zainteresowanie wśród punk-rockowców, po czym nastąpiła stagnacja do lat 90-tych, gdzie zostały na nowo odkryte przez fanów Nirvany, inspirowanych frontmanem Kurtem Cobain'em, noszącym owy model.

W roku 2003 firma Converse została kupiona przez Nike. Produkcja została przeniesiona ze Stanów Zjednoczonych do Azji. Marka Converse składa się na wizerunek nastolatka, starszej młodzieży i dorosłych. Na prestiżowy charakter butów Converse zapracowali też liczni celebryci, którzy pokazywali się publicznie w trampkach tej marki. Należą do nich takie gwiazdy jak Madonna, Rihanna, Jennifer Ariston, Ben Affleck.

Projektanci kultowych tenisówek wsłuchują się uważnie w potrzeby młodych ludzi, znają ich zainteresowania i dlatego prezentują ciągle nowe modele, które są odpowiedzią na marzenia młodzieży. Cechą charakterystyczną obuwia Converse jest kolor, nadruki, napisy, rysunki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą butów CONVERSE!

Tanie obuwie sportowe

Markowe obuwie sportowe to element stylu życia - nowoczesnego, aktywnego, pełnego wyzwań. Od kilkunastu lat jesteśmy jego częścią z naszą bogatą ofertą butów sportowych znanych światowych producentów. Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż obuwia renomowanych marek - NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Oryginalność, jakość, komfort, styl to tylko niektóre cechy butów sportowych, które oferujemy w naszym sklepie. Nie bez znaczenia jest ich cena – i tu możemy zapewnić, że jest ona naprawdę konkurencyjna.

Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzamy nasz asortyment, proponujemy nowe, unikalne kolekcje, wszystko po to, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego według indywidualnych oczekiwań i preferencji.

Sklep internetowy EGO-SPORT


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_feed/helper.php on line 46

Sklep EGO SPORT na ALLEGRO


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_feed/helper.php on line 46