Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394
Buty Reebok - Obuwie sportowe buty - Sportowe-Obuwie.eu

Obuwie sportowe

O butach sportowych wiemy naprawdę dużo, ponieważ od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż markowego obuwia sportowego. Proponujemy w swojej ofercie obuwie na niemal każdy rodzaj aktywności oraz wiele modeli obuwia lifestyle'owego, a wszystko to w wielu wariantach kolorystycznych oraz w wielu fasonach.

obuwie sportowe nike

Gwarantujemy 100% oryginalność marek NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów dla naszych Klientów, a do tego – i chcemy to mocno podkreślić – w najniższych cenach.

buty męskie nike

Wszystkie oferowane przez nas modele obuwia sportowego wykonane są z najlepszych materiałów. Niezależnie od ich przeznaczenia – do uprawiania sportu, biegania, chodzenia po górach czy noszenia na co dzień – buty markowe cechuje większa trwałość, dużo lepsza jakość i precyzja wykonania.

buty męskie adidas

Naszym atutem jest nie tylko najwyższa jakość produktów i dostępność szerokiego asortymentu obuwia z najnowszych kolekcji butów sportowych, lecz także szybka realizacja zakupów.

tanie buty lacoste

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży obuwniczej wiemy, jak zaspokoić oczekiwania naszych Klientów. Wiemy wszystko o aktualnych trendach, modnych kolorach i najnowocześniejszych technologiach, co najlepiej widać patrząc na naszą ofertę butów sportowych.

obuwie sportowe

Niezależnie od przeznaczenia naszego obuwia, ich wspólnym mianownikiem jest 100% oryginalność, jakość i precyzja wykonania oraz – chcemy to mocno podkreślić – dobra cena.

tanie buty crocs

Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.

REEBOK

Firma Reebok International Limited (w skrócie RbK, RBK) była jednym z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Jej nazwa pochodzi od gatunku południowoafrykańskiej antylopy - ridboka szarego (ang. Grey Rhebok). Od 2006 r. jest ona częścią niemieckiego koncernu Adidas AG, który wraz z firmą przejął produkcję i sprzedaż produktów marki Reebok.

Firma Reebok International Ltd. została założona przez biegacza Josepha Williama Fostera i jego ojca Josepha B. Fostera pod nazwą J.W. Foster and Sons Limited. Już  podczas letniej Olimpiady w 1924 buty tej firmy były noszone przez biegaczy Harolda Abrahamsa i Erica Liddella, o których powstał film "Rydwany ognia".

W 1960 roku dwóch wnuków założyciela, Jeffrey i Joseph nadało firmie nazwę Reebok. W 1979 r. buty zostały zauważone przez Paula Firemana, który wynegocjował licencję na dystrybucję w Ameryce Północnej i wprowadził trzy modele butów na rynek. Ich cena 60 USD sprawiła, że były to najdroższe buty w sprzedaży.

Wprowadzenie butów freestyle przeznaczonych dla kobiet do aerobiku podniosła Reeboka w roku 1982 na szczyt popularności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą butów REEBOK!

Tanie obuwie sportowe

Markowe obuwie sportowe to element stylu życia - nowoczesnego, aktywnego, pełnego wyzwań. Od kilkunastu lat jesteśmy jego częścią z naszą bogatą ofertą butów sportowych znanych światowych producentów. Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż obuwia renomowanych marek - NIKE, ADIDAS, PUMA, LACOSTE, REEBOK, CATERPILLAR, CONVERSE oraz CROCS. Oryginalność, jakość, komfort, styl to tylko niektóre cechy butów sportowych, które oferujemy w naszym sklepie. Nie bez znaczenia jest ich cena – i tu możemy zapewnić, że jest ona naprawdę konkurencyjna.

Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzamy nasz asortyment, proponujemy nowe, unikalne kolekcje, wszystko po to, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś odpowiedniego według indywidualnych oczekiwań i preferencji.

Sklep internetowy EGO-SPORT


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_feed/helper.php on line 46

Sklep EGO SPORT na ALLEGRO